Автошкола на Олимпийской: АвтоМаг Тема решена

Отзывы, рейтинги, цены, адреса, телефоны. Вопросы и ответы учеников и персонала автошкол.

Рейтинг автошколы «Автомаг» (ул. Жилянская, 24)

5
16
70%
4
4
17%
3
2
9%
2
0
Голосов нет
1
1
4%

Всего голосов: 23

Avtoshkola

Автошкола на Олимпийской: АвтоМаг

Сообщение Avtoshkola »

Хорошая автошкола возле метро Олимпийская. Грамотные преподаватели и опытные инструктора по вождению. Отлично оборудованный класс.

Общая стоимость обучения:
категория В (легковой автомобиль):
- мех. min. 4900 грн.
- автомат. min. 5600 грн.
категория А1 - 3700 грн.
категория А - 3700 грн.

Телефоны:
(093) 205-18-27
(066) 591-15-24
(097) 305-28-06

Посмотреть карту:
► Показать
Посмотреть 3D тур Google Street View:
► Показать
Страница автошколы "АвтоМаг" на Аvtoosvita.com.ua
Рейтинг: 85.71%

Теги:

Кирил

Re: Автошкола на Олимпийской: АвтоМаг

Сообщение Кирил »

Учился весной этого года.
Преподаватель Александр Владимирович - отлично подготовил к экзаменам.
Все сдал с первого раза. И теорию и вождение.
Уверенно себя чувствую за рулем.
Автошколу буду рекомендовать знакомым и друзьям.
Рейтинг: 57.14%

Николай

Автошкола на Олимпийской. АвтоМаг ✪ Супер школа!

Сообщение Николай »

Закончил автошколу на Олимпийской. Отзывы все положительные. Теория объясняется очень доступно , после чего закрепляется тестами каждый блок. Изначально я думал, что самое тяжёлое будет вождение, но ошибся. Инструктор супер! Терпеливый, лояльный, внимательный, а главное спокойный и уравновешенный, что важно при обучении. Очень доволен! Советую всем! Спасибо!
Рейтинг: 78.57%

Тетяна

Re: Автошкола на Олимпийской: АвтоМаг

Сообщение Тетяна »

Зараз буде багато тексту, але я до сих пір не можу відійти від ейфорії після здачі іспитів. Вчора рот у мене не закривався зовсім.

Автошколу Автомаг, що на Олімпійський (вул. Жилянська, 24), вибирала за принципом, щоб була біля роботи, тому що займатися у вихідні в Ірпені мені не хотілося. Від слова зовсім.
Від багатьох знайомих чула, що всюди за іспити всі платять... І мене це не дуже тішило. Тому, звичайно ж, перше питання адміністратору, коли ми були тет-а-тет, було логічне - чи треба буде щось оплачувати, окрім офіційних платежів. На що мені відповіли, щоб навіть не думала про це. Головне, ходити на всі уроки, вчити і все буде добре.

Теорію викладав - Олександр Володимирович, або А.В., як ми люблячи називали його між собою. Заняття у нас були два рази в тиждень з 18:30 до 21:00. Ти йдеш з роботи, втомлений, а після уроку такий вже на позитиві їдеш додому. Заняття пролітали швидко і, головне, дуже цікаво, не просто суха начитка правил, як я думала раніше. Якщо комусь щось було незрозуміло, нам мало не «на пальцях» все пояснювали, поки ти реально не зрозумієш і не запам'ятаєш. А разбори перехресть і регулювальника посередині кабінету - мені цього буде не вистачати. А.В, якщо Ви це читаєте, знайте, Ви - крутий препод. І так, я таки узяла той середній "пиріжок з полки".

Практика - інструктор Андрій. Ну сказати, що мені просто нереально пощастило з інструктором - це взагалі нічого не сказати. Він кращий з кращих. Якщо плануєте здавати на права і виберете цю автошколу, то записуйтесь тільки до нього (на автоматі, якщо що). Навчить, розповість, покаже, і заборонить навіть думати про те, щоб платити за іспит. Тому, що ви самі все здасте без проблем. Головне, уважно його слухайте і все запом'ятовувайте.

Адміністратор - Оксана Лазаренко. Відповість на всі ваші запитання, заспокоїть, підтримає, поділиться цікавою і потрібною інформацією для складання іспиту, приїде з вами в Сервісний Центр і буде з вами, поки не здасте. Вона не навчить вас теорії або їздити за кермом (не тому що не знає або не вміє, якщо що), але це дуже важлива людина в школі, тому що без організації правильного процесу ні чого б не було.

У підсумку, що можу сказати ... Я дуже рекомендую цю автошколу. Сміливо йдіть, записуйтеся і будуть у вас права через 2,5-3 місяці.
Рейтинг: 35.71%

Ответить